Завжди безкоштовна доставка

Телефонуйте

+38 050 255 8123

  

Увійти
Відкрита підписка на жовтень!

Дорогі матусі! Відсьогодні відкрито передплату на коробочку ЛелекаБокс жовтня. Відправка - до 15 жовтня. Тему місяця ми поки що тримаємо в секреті, але обов'язково оприлюднимо її після 10 вересня.
Звертаємо вашу увагу, що у нас відбулися цінові зміни. З 1 вересня 2015 р. вартість боксу становить 750 грн + комісія банку. Наші ціни були максимально стабільними з лютого 2014 р., незважаючи на те, що курс долара виріс у 3 рази. Тому для того щоб підтримувати гідне наповнення коробочок, ми змушені підвищити їх вартість. Доставка по Україні, як і раніше, безкоштовна.
Дівчатка, у яких оформлені довгострокові передплати, отримають свої коробочки вересня приблизно 15 вересня. З приводу коробочок жовтня з матусями, які мають довгострокові передплати, зважаючи на зміни цін, зв'яжеться менеджер.
Нагадуємо, що всередині коробочки ЛелекаБокс - 4 - 6 предметів, роздрібна вартість яких значно вища . Це розвиваючі іграшки, книга і сюрприз для мами. Є 4 види коробочок: 0 - 12 місяців, 1 - 2 роки, 2 - 3 роки і 3 - 5 років. 
Поспішайте придбати свою коробочку-сюрприз і порадувати малюків якісними товарами. Кількість боксів обмежена.

Замовити коробочку жовтня


TIME:0.050
QUERIES: 52