Завжди безкоштовна доставка

Телефонуйте

+38 050 255 8123

  

Увійти
Фантазіки

Документ без названия

Матусі, як ми й обіцяли, на вас чекає ще один сюрприз від ЛелекаБокс. Ми підготували для вас ексклюзивний авторський набір «Фантазіки». Що ж це таке? Це творча інтерактивна коробочка для діток від 3 до 8 років, наповнення якої - те, що необхідно для всебічного розвитку малюка: альбом для малювання, набір трафаретів і наклейок, олівці, фарби і чарівний зошит для творчості.

Над створенням «Фантазіків» працювала команда професіоналів, колектив ЛелекаБокс і дуже талановита художниця Christina Ika, якій ми зобов'язані неймовірно красивими і добрими ілюстраціями. Творчий зошит - це двері у світ казки. Дитина буде знайомитися з цікавими персонажами, допомагати їм знаходити вихід з різних ситуацій, думати, мріяти й фантазувати. За допомогою олівців, фарб, наклейок і трафаретів робити це особливо цікаво.

«Фантазіки» - це прекрасний подарунок вашому малюкові і дітям друзів. Авторська робота, індивідуальний дизайн, висока якість та екологічність усіх використаних матеріалів - це гарантія захвату і радісних емоцій дитини.

Звертаємо вашу увагу, матусі, що набір випущено спеціальним накладом, тому кількість коробочок обмежена. Вартість «Фантазіків» - 250 грн, при цьому такі ж набори відомих брендів на полицях магазинів можна знайти починаючи від 400 грн.

Поспішайте замовити творчу коробочку і порадувати малюка цікавим інтерактивним подарунком. Замовити коробочку можна в будь-який час, і вже протягом двох-трьох днів її буде доставлено на найближче до вас відділення Нової пошти. Доставка по Україні безкоштовна!

 

 

 


TIME:0.039
QUERIES: 52