Завжди безкоштовна доставка

Телефонуйте

+38 050 255 8123

  

Увійти

Наші коробочки

Бокси змінюються щомісяця, але завжди включають у себе продукцію найвищої якості для вашого малюка. - і отримаєте наш наступний ЛелекаБокс у перший тиждень Вересня!
Березень  Квітень  Травень  Червень  Липень  Серпень  Вересень  Жовтень  Листопад  Грудень  Січень  Квітень  Травень  Червень  Вересень  Жовтень  Листопад 

ЛЕЛЕКАБОКС ЖОВТНЯ

Жовтень розфарбував усе навколо в яскраві кольори. Золота осінь тішить і діточок, і матусь, а справжнє буяння фарб вражає своєю пишністю. Хочеться блукати стежками улюблених парків і скверів, вдихати аромат прілого листя, дивитися в синє низьке небо, пити чай з лимоном і мріяти про сюрпризи. Один такий приємний бонус уже чекає на маленьких одержувачів. Ми дуже сподіваємося, що коробочка ЛелекаБокс подарує море емоцій вашим діткам та стане корисним і потрібним подарунком. Тема жовтня - «АБВГДейка», тому наповнення коробочки – це те, що допоможе дитині вчитися граючи. Команда ЛелекаБокс бажає захопливих ігор та чудових відкриттів вашим малюкам!

1  yellow heart

РОЗУМНІ КАРТКИ

Розумні картки.

Чому цей товар в коробочці: за допомогою цих карток легко і цікаво знайомитися з літерами, утворювати з них склади і слова. Всередині коробки 33 картки з буквами російського алфавіту, 2 картки із зображенням всього алфавіту, одна картка, що показує, як правильно писати букви і картка з підказками для батьків, як правильно й ефективно використовувати наявні картки.

Вид коробочки: 0 – 12 місяців, 1 – 2 роки, 2 – 3 роки, 3 – 5 років
Роздрібна вартість у магазинах: 85 грн

2  yellow heart

«ШКОЛА»

 

«Школа», Трейс Мороні.

Чому цей товар в коробочці: книга із серії «Ось що я люблю» розповідає дошкільнятам та їх батькам про те, як правильно навчити дитину адаптуватися в соціальному середовищі, сприймати навколишній світ і отримувати задоволення у повсякденних ситуаціях. Книга стане цікавою і корисною не тільки малюкам, але і дорослим. У ній автор ділиться досвідом виховання у дітей позитивного ставлення до життя. Видавництво «МАХАОН-Україна», що випустило «Школу», є найбільшим в нашій країні дитячим видавництвом. Воно відоме своєю високою якістю продукції, а також її екологічністю і безпекою.

Вид коробочки: 0 – 12 місяців, 1 – 2 роки, 2 – 3 роки, 3 – 5 років
Роздрібна вартість у магазинах: 99 грн

 

3  yellow heart

ГУМОВІ КУБИКИ

 

Гумові кубики. Варіант#1

Чому цей товар в коробочці: ці кубики дуже зручні і м'які. Вони міцні і водночас легкі, не шумлять при падінні і мають довгий термін експлуатації. Малюк не зможе подряпатися або випадково травмуватися під час гри з ними. Іграшка знайомить дитину з цифрами, тваринами, квітами, допомагає розвивати координацію рухів, моторику, окомір. Всі товари для дітей ТМ Infantino проходять ретельне тестування в акредитованих лабораторіях і мають сертифікати американської Комісії з безпеки споживчих товарів, а також відповідні вітчизняні сертифікати. Використання натуральних і синтетичних матеріалів, що виключають компоненти ВРА (Bіsphenol A), свинець і фтолати, ретельна розробка конструктивних деталей іграшок забезпечує повну безпеку малюків.

Вид коробочки: 0 – 12 місяців
Роздрібна вартість у магазинах: 235 грн

   yellow heart

КИТЕНЯ

Китеня. Варіант#2

Чому цей товар в коробочці: ця м'яка іграшка стане улюбленицею малюка. В ротику кита – рибка-прорізувач, на його тілі – велике дзеркало, в яке так весело дивитися і посміхатися своєму відображенню. Яскраві стрічки, різнофактурні матеріали – все це допоможе дитині розвивати моторику, окомір, спостережливість. Тканина кита відмінно вбирає слину. Іграшку можна прати, термін експлуатації необмежений. Американський бренд Skip Hop вже більше 10 років на ринку дитячих товарів і підкорив серця всіх батьків та їх малюків. Продукція компанії відрізняється відмінною якістю, безпекою, а також яскравими й унікальними рішеннями у створенні дитячих товарів.

Вид коробочки: 0 – 12 місяців
Роздрібна вартість у магазинах: 310 грн

 yellow heart

ЧАРІВНА СУМОЧКА

Чарівна сумочка.

Чому цей товар в коробочці: це універсальний набір, який зручно взяти з собою навіть у дорогу. Зручна маленька сумочка легко перетворюється на килимок для малювання. У комплекті є маркер, який заповнюється водою. На килимку зображені літери українського алфавіту і цифри, які дуже весело обводити маркером і тому легко запам'ятовувати. Гра розвиває творчі здібності, уяву, пам'ять, тренує дрібну моторику. Фірма-виробник Aqua Doodle є всесвітньо відомим брендом. Її технологія унікальна і заснована на концепції безпеки та екологічності.

Вид коробочки: 1 – 2 роки
Роздрібна вартість у магазинах: 269 грн

 

  yellow heart

ЧАРІВНИЙ ПОРТФЕЛЬ

Чарівний портфель.

Чому цей товар в коробочці: малювати і вчитися одночасно - дуже захопливо і результативно. У портфелі 5 аркушів, які допоможуть дитині оволодіти написанням цифр і букв, вивчити алфавіт. Стрілки на цифрах та літерах допоможуть писати у правильному напрямку. Малюючи, дитина зможе вивчити написання літер і цифр, розвинути інтелект, творчі здібності, логіку, швидкість реакції, навчитися правильно тримати маркер, писати швидко і без помилок. Родзинка набору – водяний маркер, який перетворює заняття на абсолютно безпечну гру. Компанія-виробник ТМ Aqua Doodle є всесвітньо відомим брендом із запатентованою технологією, яка заснована на концепції безпеки та екологічності.

Вид коробочки: 2 – 3 роки, 3 – 5 років
Роздрібна вартість у магазинах: 299 грн


 

3  yellow heart

БРЯЗКАЛЬЦЕ-ПАЗЛ

Брязкальце-пазл.

Чому цей товар в коробочці: це набір з чотирьох брязкалець, якими можна грати окремо і складати в пазл. Брязкальця у вигляді кумедних тварин не залишать малюка байдужим: слоник з дзеркальцем, левеня з ковзаючими кільцями на хвості, музична мавпочка, зебра з прозорого матеріалу з гримлячими різнокольоровими кульками всередині. За допомогою неї дитина буде розвивати дрібну моторику, слух, окомір, знайомитися з кольорами. ТМ WinFun, що випустила цей пазл, - американський виробник розвивальних іграшок для дітей. Компанія вже понад 20 років виготовляє іграшки, які відповідають американським та європейським стандартом якості, виконані з безпечних та екологічних матеріалів.

Вид коробочки: 0 – 12 місяців
Роздрібна вартість у магазинах: 180 грн


 

 

yellow heart

НАБІР ПАЗЛІВ

Набір пазлів.

Чому цей товар в коробочці: пазли дозволять дитині познайомитися з кумедним кошеням і його веселими друзями: собачкою, черепашкою, зайчиком, мишеням та курчам. Картинки відрізняються рівнем складності. У найпростіших всього 4 елементи, в більш складних - 6 і 9 елементів. Складання пазлів - чудове заняття для дітей, що розвиває уважність, дрібну моторику, уяву, логічне мислення, зорове сприйняття, посидючість. Компанія Djeco, як завжди, тішить міцністю матеріалів, барвистістю зображень і високою якістю продукції в цілому.

Вид коробочки: 2 – 3 роки
Роздрібна вартість у магазинах: 325 грн.

 

yellow heart

РОЗВИВАЛЬНІ НАЛІПКИ

 

Розвивальні наліпки "1-2-3".

Чому цей товар в коробочці: це не просто розумні наліпки, а ще й чотири гри в одній! Таке заняття ні за що не набридне дитині, адже ігри можна чергувати, при цьому розвиваючи різні і потрібні навики: запам'ятовування, асоціативну пам'ять, спостережливість, вміння рахувати. Компанія Djeco вкладає у свою продукцію максимум любові і турботи про малюків, тому створює її з натуральних, безпечних і якісних матеріалів. Познайомившись з цим ігровим набором, дитина із захопленням буде відкривати для себе численні варіанти ігор.

Вид коробочки: 3 – 5 років
Роздрібна вартість у магазинах: 299 грн.

yellow heart

М'ЯКА ПІРАМІДКА

М'яка пірамідка «Веселка».

Чому цей товар в коробочці: ця м'яка пірамідка – те, що потрібно найменшим діточкам. Вона виконана зі 100% бавовни, складається з 6 подушечок, всередині яких різні наповнювачі. Подушечки кріпляться між собою за допомогою липучок. Гра з пірамідкою розвиває дрібну моторику, тренує зір. Коли малюк стане трохи старшим, з ним можна почати вивчати кольори, поняття «більше-менше». Пірамідка дуже приємна на дотик, відмінно вбирає слину і практична у використанні.

Вид коробочки: 0 – 12 місяців
Роздрібна вартість у магазинах: 99 грн

 

 

 yellow heart

ГРА «ПОРАХУЙ»

Гра «Порахуй».

Чому цей товар в коробочці: це навчальна, розвивальна гра, за допомогою якої малюк легко зможе освоїти цифри і рахунок. Вона розвиває пам'ять, логічне мислення, спостережливість і дрібну моторику. Усі елементи виконані з щільного тришарового картону, а над дизайном працював цілий штат співробітників: психологів, педагогів, художників та батьків. Товари від Djeco мають велике значення для розвитку дитини, усі колекції є одночасно розважальними та інтерактивними, пробуджують цікавість та уяву.

Вид коробочки: 1 – 2 роки
Роздрібна вартість у магазинах: 199 грн.

5 yellow heart


РОЗМАЛЬОВКА-АБЕТКА

Розмальовка-абетка.

Чому цей товар в коробочці: малювання не тільки покращує дрібну моторику і тренує руку перед освоєнням письма, але й розвиває фантазію і привчає до посидючості заради результату. Розфарбовування допомагає мамі залучити малюка до прекрасного, вчить мислити і приймати рішення, прищеплює навички працьовитості й розвиває спостережливість, тренує винахідливість і вміння користуватися уявою. ТМ О'Kroshka випустила неймовірно цікаву розмальовку, яка обов'язково сподобається дитині. Вона величезних розмірів, і розфарбовуючи її елементи, малюк буде вивчати і запам'ятовувати букви з привеликим задоволенням.

Вид коробочки: 1 – 2 роки, 2 – 3 роки, 3 – 5 років
Роздрібна вартість у магазинах: 85 грн

 

 

6yellow heart ШАМПУНЬ/ГЕЛЬ

Дитячий шампунь для волосся і гель для тіла 2 в 1.

Чому цей товар в коробочці: шампунь/гель дбайливо і делікатно очищає ніжну дитячу шкіру. У його складі – молочко вівса, екстракт череди, екстракт ромашки, які сприятливо впливають навіть на найбільш чутливу шкіру малюка. Компанія White Mandarin, що випустила цей засіб, є екомаркою, вся її продукція абсолютно натуральна, екологічна і не містить ані краплі хімії. Шампунь/гель не містить синтетичних масел, які призводять до зневоднення і порушення дихальної функції дитячої шкіри, і, як наслідок, до нестачі кисню в крові. У ньому немає штучних барвників, ароматизаторів та консервантів, які досить токсичні, мають побічну дію на організм і можуть викликати алергію.

Вид коробочки: 0 – 12 місяців, 1 – 2 роки, 2 – 3 роки, 3 – 5 років
Роздрібна вартість у магазинах: 107 грн


TIME:0.074
QUERIES: 53