Завжди безкоштовна доставка

Телефонуйте

+38 050 255 8123

  

Увійти

Наші коробочки

Бокси змінюються щомісяця, але завжди включають у себе продукцію найвищої якості для вашого малюка. - і отримаєте наш наступний ЛелекаБокс у перший тиждень Листопада!
Березень  Квітень  Травень  Червень  Липень  Серпень  Вересень  Жовтень  Листопад  Грудень  Січень  Квітень  Травень  Червень  Вересень  Жовтень  Листопад 

ЛЕЛЕКАБОКС ТРАВНЯ

 

Травень – найбільш теплий і найбільш запашний весняний місяць. Усе навколо таке яскраве, зелене, соковите! Хочеться посміхатися кожній ароматній гілочці бузку і дарувати навколишнім гарний настрій! Коробочки ЛелекаБокс прилетять до ваших малюків напередодні дуже важливого дня, Дня сім'ї. Від усього серця хочемо вас привітати з цим затишним і душевним святом. Гармонії, добробуту, процвітання і миру вашим родинам!
Тема коробочки травня – «Фантазія», і наша команда максимально пофантазувала над її наповненням. Вам із дітками доведеться вмикати під час ігор уяву, мислити образно і нестандартно. Ми сподіваємося, що ЛелекаБокс стане чудовим подарунком вашим дітям і дуже порадує їх.

1  yellow heart

МАЛЮЄМО ПАЛЬЧИКАМИ

Малюємо пальчиками.

Чому цей товар в коробочці: пальчикове малювання – відмінне рішення для найменших діток. Малювати можна з пелюшок, адже, як відомо, це дуже корисна активність. Малювання пальчиками прекрасно розвиває дрібну моторику ручок, а також формує платформу для творчого розвитку дитини. Психологи кажуть, що розвиток дрібної моторики безпосередньо пов'язаний з розвитком мовного апарату. Тому якщо хочете, щоб малюк почав рано говорити, нехай скоріше починає малювати. З такою чудовою книжкою це заняття перетвориться на справжнє задоволення! Видавництво «МАХАОН-Україна», що випустило її, є найбільшим у нашій країні дитячим видавництвом. Воно відоме своєю високою якістю продукції, а також її екологічністю і безпечністю.

Вид коробочки: 0 – 12 місяців

Роздрібна вартість у магазинах: 36 грн

 

 yellow heart

ФАНТАЗІКИ

 

Набір для творчості «Фантазіки».

Чому цей товар в коробочці: це творча інтерактивна коробочка для діток, наповнення якої – те, що необхідно для всебічного розвитку малюка: альбом для малювання, набір трафаретів і наклейок, олівці, фарби і чарівний зошит для творчості. Над створенням «Фантазиків» працювала команда професіоналів, колектив ЛелекаБокс і дуже талановита художниця Christina Ika, якій ми зобов'язані неймовірно красивими і добрими ілюстраціями. Творчий зошит – це двері у світ казки. Дитина буде знайомитися з цікавими персонажами, допомагати їм знаходити вихід з різних ситуацій, думати, мріяти й фантазувати. За допомогою олівців, фарб, наклейок і трафаретів робити це особливо цікаво. Авторська робота, індивідуальний дизайн, висока якість й екологічність усіх використаних матеріалів – це гарантія захоплення та радісних емоцій дитини.

Вид коробочки: 1 – 2 роки, 2 – 3 роки, 3 – 5 років

Роздрібна вартість у магазинах: 250 грн

 

  yellow heart

«МАЛЕНЬКИЙ ПРИНЦ»

 

А. де Сент-Екзюпері, «Маленький принц».

Чому цей товар в коробочці: це захоплива лірична казка з цікавим сюжетом для дітей та глибоким філософським змістом для дорослих, адже йдеться в ній про одвічні цінності: про добро й милосердя, про чистоту і безпосередність, про природний погляді на світ і любов до ближнього. «Добре бачить тільки серце. Найголовнішого не побачити очима», — стверджує письменник. «Маленький принц» - це останній закінчений твір автора, який він сам ілюстрував. Це книга, яка існує поза часом і просто зобов'язана бути присутньою в бібліотеці будь-якої дитини. Видавництво «МАХАОН-Україна», що випустило її, є найбільшим в нашій країні дитячим видавництвом. Воно відоме своєю високою якістю продукції, а також її екологічністю і безпекою.

Вид коробочки: 0 – 12 місяців, 1 – 2 роки, 2 – 3 роки, 3 – 5 років

Роздрібна вартість у магазинах: 75 грн

 

   yellow heart

МУЗИЧНІ КЛЮЧІ 

Музичні ключі.

Чому цей товар в коробочці: це і брязкальце, і прорізувач, і музична іграшка. Малюк бачить на кожному ключику усміхнене личко й відразу посміхається у відповідь, а їхня поверхня продумана таким чином, що гризти їх дуже зручно і радісно. Кожен з ключиків несе свою інтерактивну функцію. Можна натискати на кнопку і слухати мелодії, можна переміщати колечка і розвивати дрібну моторику, а ще можна розглядати веселі картинки. Якщо потрусити ключики, іграшка перетвориться на веселе брязкальце. Ключики допоможуть дитині розвивати моторику, окомір, слух, познайомитися з формами і кольорами. Компанія Fisher-Price, яка створила цей набір, є одним зі світових лідерів в індустрії виробництва дитячих товарів. Уся продукція фірми багаторазово тестується та має необхідні сертифікати якості. Іграшки Fisher-Price виконані з безпечних матеріалів, вони екологічні і довговічні. Ми гарантуємо, ключики виявляться дуже пізнавальною і корисною іграшкою для вашого малюка.

Вид коробочки: 0 – 12 місяців

Роздрібна вартість у магазинах: 199 грн.

 

 yellow heart

СОНЕЧКО

Сонечко.

Чому цей товар в коробочці: ця іграшка – прекрасна розвага для маленьких діток. Просто натисніть їй на спинку – і вона буде їздити і світитися різними кольорами. Дуже миле і яскраве, сонечко стане справжнім маленьким другом малюка. Крім того, воно прекрасно розвиває швидкість реакції, координацію рухів і моторику. За таким супутником цікаво не тільки спостерігати, але й слідувати. Компанія Simba, що виготовила цю іграшку, гарантує безпеку й екологічність матеріалів, а також має всі необхідні сертифікати якості. Сонечко обов'язково сподобається малюкові, що пізнає світ.

Вид коробочки: 1 – 2 роки

Роздрібна вартість у магазинах: 199 грн.

 

  yellow heart

КАЛЕЙДОСКОП

Калейдоскоп.

Чому цей товар в коробочці: що може бути цікавішим, ніж спостерігати, як звичайні різнокольорові скельця складаються у химерні візерунки? Калейдоскоп відчинить вашому малюкові двері у казку, адже не буває однакових візерунків. Вони завжди різні, чарівні і загадкові. Таке заняття відмінно заспокоює діток, а також тренує окомір, адже почергове розглядання малюнків зі скла – це добра гімнастика для очей. Simba, компанія-виробник калейдоскопа, об'єднує велику кількість різних брендів, під якими виробляється безліч продукції, вона також постійно працює над поліпшенням асортименту. Уся продукція високої якості і відповідає європейським стандартам безпеки.

Вид коробочки: 2 - 3 роки

Роздрібна вартість у магазинах: 123 грн.

 

 

  yellow heart

КАЛЕЙДОСКОП СВОЇМИ РУКАМИ

Калейдоскоп своїми руками.

Чому цей товар в коробочці: дивитися за тим, які дивовижні візерунки створюють скельця, дуже цікаво. Але набагато цікавіше ще й взяти участь у створенні саме цього калейдоскопу. Цей набір відмінно розвиває творчі здібності малюка, а ще вчить любити працю, адже до речей, створених власноруч, будь-яка людина ставиться дуже дбайливо. Заняття відмінно заспокоює діток, а розглядування тренує окомір, адже почергове споглядання вигадливих малюнків зі скла – це добра гімнастика для очей. Simba, компанія-виробник калейдоскопа, об'єднує велику кількість різних брендів, під якими виробляється безліч продукції, вона також постійно працює над поліпшенням асортименту. Уся продукція високої якості і відповідає європейським стандартам безпеки.

Вид коробочки: 3 – 5 років

Роздрібна вартість у магазинах: 110 грн.

 

 

4 yellow heart

МИЛЬНІ БУЛЬБАШКИ

Мильні бульбашки.

Чому цей товар в коробочці: прийшла тепла пора, а це означає, що час влаштовувати мильні розваги! Цим бульбашкам будуть раді діти будь-якого віку, адже їх цікаво і видувати, і дивитися на те, як вони летять, переливаючись на сонці всіма кольорами веселки. Завдяки великому об'єму, ваші веселощі з бульбашками будуть максимально довгими. Але і це ще не все. На кришці флакона на малюка чекає гра "Лабіринт" з маленькою металевою кулькою. Під час видування мильних бульбашок малюки вчаться контролювати тривалість і силу видиху, що дуже корисно для розвитку легенів. Прекрасна дихальна гімнастика! Simba, компанія-виробник мильних бульбашок, об'єднує велику кількість різних брендів, під якими виробляється безліч продукції. Щоб бути цілком певними, що іграшки дійсно відповідають побажанням дітей, менеджери та дизайнери у всіх країнах, що мають представництво Sіmba Dіckіe Group, постійно працюють над поліпшенням асортименту. Це означає, що компанія – дуже авторитетний бренд, уся її продукція високої якості і відповідає європейським стандартам безпеки.

Вид коробочки: 0 – 12 місяців, 1 – 2 роки, 2 – 3 роки, 3 – 5 років

Роздрібна вартість у магазинах: 27 грн

 

5yellow heart

ЖУВАЛЬНЕ НАМИСТО

 

Жувальне намисто.

Чому цей товар в коробочці: намисто для жування від виробника «Бусьониш» – це стильна прикраса для мам і заспокійлива іграшка для малюків. Воно розважить малюка в черзі або транспорті, його можна жувати і гризти, а мама буде виглядати красиво і стильно, адже воно також використовується як прекрасний аксесуар і доповнення до образу. Намисто виконане з нетоксичного харчового силікону, абсолютно безпечне, гіпоалергенне і не містить частий шкідливий компонент бісфенол-А. Жувальне намисто від «Бусьониш» заспокоїть малюка і допоможе йому прибрати хворобливі відчуття під час прорізування зубів. Якщо ви годуєте грудьми, жувальне намисто – це те, що особливо потрібно дитині. Навіть під час їди маленька людина досліджує навколишній світ, торкаючи маму за обличчя, волосся і одяг. Тепер у неї є намистечко, яке малеча може перебирати під час прийому їжі.

Вид коробочки: 0 – 12 місяців

Роздрібна вартість у магазинах: 150 грн.

 

 yellow heart

КІНЕТИЧНИЙ ПІСОК


Кінетичний пісок.

Чому цей товар в коробочці: ну який малюк не любить грати з піском? А кінетичний пісок ще більш приємний та цікавий для ігор. Його особливість полягає в тому, що він має незвичайні властивості: схожий на мокрий пляжний пісок, але в той самий час він м'який і пухнастий, тече крізь пальці, залишаючи при цьому руки чистими і сухими. Кінетичний пісок дозволяє створювати різні фігурки, пасочки, фортеці, не виходячи з дому. Wabafun, торговельна марка, яка його випустила, є стовідсотковим гарантом якості своєї продукції, має всі необхідні сертифікати і гарантує абсолютну безпеку продукту. Особливо така іграшка прийдеться корисною в дощову погоду. Ми обіцяємо, що знайомство з кінетичним піском виявиться дуже пізнавальним для всієї вашої родини, а гра з ним захопить надовго.

Вид коробочки: 2 – 3 роки, 3 – 5 років

Роздрібна вартість у магазинах: 239 грн

 

yellow heart

СЮРПРИЗ МАМІ

 

Листівки-розмальовки.

Дорогі матусі, вітаємо вас із Днем матері та Днем сім'ї, дуже значущими і важливими для нас святами. Нехай з вами трапляється тільки найкраще, нехай родина буде надійним і міцним тилом, а дітки радують своїми успіхами і досягненнями. Ми не випадково обрали для вас в якості сюрпризу листівки-розмальовки «Чарівний сад» від Видавництва Старого Лева. Адже для малюка найважливіше – це спокійна мама. Ну а з цими антистресовими листівками ви будете абсолютно врівноважені. Фарбуйте самі або відправляйте живі листівки поштою друзям, це дуже цікаво і захопливо.

Роздрібна вартість у магазинах: 55 грн

 

 

 

 


TIME:0.063
QUERIES: 53