Завжди безкоштовна доставка

Телефонуйте

+38 050 255 8123

  

Увійти

Наші коробочки

Бокси змінюються щомісяця, але завжди включають у себе продукцію найвищої якості для вашого малюка. - і отримаєте наш наступний ЛелекаБокс у перший тиждень Червня!
Лютий Березень  Квітень  Травень  Червень  Липень  Серпень  Вересень  Жовтень  Листопад  Грудень  Січень  Квітень  Травень  Червень 

ЛЮТНЕВА КОРОБОЧКА

Напередодні 14 лютого ми вирішили наповнити коробочки чимось теплим, затишним, домашнім, сімейним і повним любові

1  yellow heart

КНИГА "ЗНАЄШ, ЯК Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ?"

pig

Видавництво: Рожевий жираф

Автор: Сем Макбратні

Ілюстратор: Аніта Джерам

Переклад: Каніщева Євгенія, Ян Шапіро

«Я люблю тебе до самого місяця!» - шепоче зайченя своєму татові. «І я тебе люблю до самого місяця, - відповідає великий заєць. - ... і назад». Книжка-картинка з акварельними малюнками в ніжних тонах.

Чому цей товар в коробочці: За 17 років існування цієї книги продано більше 20 мільйонів примірників, її перекладено на 37 мов. Ця книга стала знаковою для батьків, які бажають виховувати своїх дітей в атмосфері любові і взаємоповаги. У ній немає якогось закрученого сюжету, головне в ній - це любов.

«Я люблю до самого місяця!» - сказав великий заєць зайченяті. А як любите свою дитину ви?

Вид коробочки: 0 - 3 роки

2  yellow heart

ПРОРІЗУВАЧ ДЛЯ ЗУБІВ MUNCHKIN

Чому цей товар в коробочці: кожна пелюстка має свій рельєф, що дозволяє урізноманітнити дитячі відчуття від однієї іграшки. Зручно лягає в дитячу ручку.

Вид коробочки: 0 -1 рiк

3  yellow heart

ДЕРЕВ'ЯНА ІГРАШКА "ВІДЕРЦЯ"

Чому цей товар в коробочці: ця дерев'яна іграшка надовго займе вашого малюка. Гра полягає в тому, що кульки з верхнього відерця перетікають в основу дерева з нижніх відерець. Така гра сприяє розвитку мислення, кольоросприйняття та дрібної моторики рук.

Вид коробочки: 1 -2 роки

4  yellow heart

РАМКИ-ВКЛАДИШІ СІМ'Я ВЕДМЕДІВ

Чому цей товар в коробочці: перш за все, тому що матеріал, з якого він зроблений - екологічно чиста деревина. Така гра розвиває посидючість, просторове і абстрактне мислення, дрібну ручну моторику, а також увагу і пам'ять.

Вид коробочки: 2-3 роки

5  yellow heart

ДИТЯЧИЙ КРЕМ ПІД ПІДГУЗОК

Чому цей товар в коробочці: шкіра дитини дуже чутлива, всі батьки хочуть забезпечити максимальний захист своєї дитини. Оливкова, кокосова олія і масло жожоба захищають дитячу шкіру від зневоднення, а екстракти граната і обліпихи забезпечують оптимальне зволоження дитячої шкіри. Сам крем створений на основі ефірних масел, і в його складі 100% компонентів мають природне походження.

Вид коробочки:0-1 рiк

6  yellow heart

ДИТЯЧА ПІНА ДЛЯ ВАННИ

Чому цей товар в коробочці: купання в пінній ванні доставить будь-якому малюкові тільки радість. У складі цієї пінки 100% компонентів мають природне походження, вона створена на основі натуральних олій. Екстракт листя обліпихи підсилює захисні функції дитячої шкіри, а органічний екстракт граната зволожує шкіру і захищає від втрати вологи

Вид коробочки: 1-3 роки

7  yellow heart

ГІПСОВИЙ СКЛАД ДЛЯ ЗЛІПКА РУЧКИ І НІЖКИ

Чому цей товар в коробочці: продукція повністю безпечна для життя і здоров'я малюка, виробник використовує тільки якісні матеріали, безпечні для шкіри вашої дитини.

У комплекті: гіпс рожевого/блакитного кольору, форма для зберігання, інструкція.

Вид коробочки: 0-6 місяців

8  yellow heart

ДИТЯЧА КНИЖКА РОЗВИВАЮЧА

Чому цей товар в коробочці: це дуже яскрава книжка, в якій є шість звукових ефектів, вона виконана з матеріалів різної фактури, що дозволить вашому малюкові швидко і з радістю вивчати тварин.

Вид коробочки: 6 місяців -12 мiсяцiв

9  yellow heart

маленький кондитер

Чому цей товар в коробочці: ліплення формує творче мислення у дитини, а також розвиває дрібну моторику, координацію руху і колірне сприйняття. Цей набір дасть можливість вашій дитині відчути себе справжнім майстром випічки. За допомогою форм, які входять до набору, кексики і вафлі виходять дуже апетитними на вигляд. У набір маленького кондитера входять 3 баночки тіста по 60 гр., набір об'ємних формочок для виліплювання фруктів і печива, велика форма для ліплення печива, пластикова тарілочка, пластиковий ніж.

Вид коробочки: 2 - 3 роки

 

10  yellow heart

НАБІР ДЛЯ ІГОР У ВАННІ "ЧАЙ І КЕКСИ"

Чому цей товар в коробочці: чашки мають отвори знизу, це дає можливість воді стікати через них, що не дозволить вашій дитині влаштувати у ванній справжнє чаювання, ну і, звичайно, ще більше урізноманітнює використання чашок. У чайнику є брязкальце, яке шумить, якщо потрясти порожній чайник. Іграшка підходить для ігор і поза ванної кімнати.

Вид коробочки: 0 - 3 роки


TIME:0.062
QUERIES: 53