Завжди безкоштовна доставка

Телефонуйте

+38 050 255 8123

  

Увійти

Наші коробочки

Бокси змінюються щомісяця, але завжди включають у себе продукцію найвищої якості для вашого малюка. - і отримаєте наш наступний ЛелекаБокс у перший тиждень Вересня!
Березень  Квітень  Травень  Червень  Липень  Серпень  Вересень  Жовтень  Листопад  Грудень  Січень  Квітень  Травень  Червень  Вересень  Жовтень  Листопад  Новий Рік  Книжкова 

 

Ми вікдрили напочнення книжкової коробочки. Можеш її переглянути та оформити доставку 

Приєднуйтесь до нас та отримай книжковий ЛелекаБокс!

 

Червень

pig

1  yellow heart  ВИГІДНО

Роздрібна вартість вмісту коробчки значно вища. Якщо купувати усі товари з коробочки в торгівельних мережах та магазинах, то ви витратите набагато більше коштів.
tree

2  yellow heart  БЕЗПЕКА

Коли мова заходить про безпеку та екологічність наших продуктів, ми ставимося до цього дуже серйозно, і тому ретельновідбираємо товар, який потрапляє в коробочку. Ми повністю впевнені, що посилаємо Вам товар безпечний, екологічний та у відмінному стані.
cup

3  yellow heart  УСЕ НАЙКРАЩЕ

Отримуйте найкращі іграшки! Висока якість, міжнародні нагороди, учасники світових рейтингів - ось основні критерії вибору товарів. Ми робимо за Вас Вашу роботу: вибираємо тільки найкраще з найкращого!
soc

facebook vk instagram

4  yellow heart  ЗАВЖДИ ПОРУЧ

Ми завжди цінуємо можливість дізнатися Вашу думку. Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах, беріть участь у конкурсах, опитуваннях і розіграшах подарунків, підписуйтесь на новини. Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви поділитеся своїм досвідом і знаннями з нами.
лелекабокс

5  yellow heart  НАШі КОРОБОЧКИ

Команда ЛелекаБокс обирає наповнення для коробочок з любов'ю та турботою, тому на ваших малюків чекають лише найкращі та найякісніші товари. Подивитися вміст коробочок.

TIME:0.088
QUERIES: 53